top of page

Tksplace Group

Public·51 members

[SPORT!!] Finsko Dánsko Přímý přenos 23.05.2023

57' Robert Ivanov v poklidu vrátil vysoký míč hlavou na vlastního brankáře, který v poklidu rozehraje. 55' Dánové znovu přebírají iniciativu a určitě se pokusí vrátit do vedení. Hosté dosud příliš nebezpeční nebyli, ovšem nabídnutou příležitost využili skvěle. 53' Finsko právě vstřelilo branku! To je pořádný šok pro domácí. Nákop Hrádeckého sklepl Pohjanpalo do běhu Pukkimu, který dobře viděl nabíhajícího spoluhráče a OLIVER ANTMAN zamířil přesně. Schmeichel se hodně zlobil na spoluhráče. Ze střední vzdálenosti vypálil Mathias Jensen, nicméně branku se mu zaměřit nepodařilo. 52' Domácí opět kombinují nedaleko soupeřova pokutového území, ovšem obrana Finska je pozorná. 51' Mikkel Damsgaard kouzlil s míčem u kopačky v pokutovém území, ale nakonec o míč přišel. 50' Braithwaite si dobře pokryl míč, načež ho rukou stáhl k zemi hráč pražské Sparty Kaan Kairinen.


81' Aktivní Daramy si hodil míč kolem soupeře a vybojoval výhodu rohového kopu. 80' Finové se drží na útočné polovině a snaží se trochu odlehčit vlastní obraně, která byla v posledních minutách celkem přetížená. 79' Na Daramyho centr se pokusil dosáhnout Billing, což se však o kousek nepodařilo. 78' Alexander Bah znovu končí na zemi po tvrdém zákroku, kterým se proti němu tentokrát prezentoval Ollila, jenž je potrestán žlutou kartou. 77' Poslední střídání v podání Dánska. Ze hry mizí Braithwaite s Jensenem, které nahrazují Wind s Billingem.

[ŽIVÝ PŘENOS-] Kanada Česko Přímý přenos 23 května 2023

90+1' Exekuce volného přímého kopu se ujal Suhonen, leč jeho střelecký pokus minul branku. 90' Mohamed Daramy přiběhl zezadu k Alhovi, kterého nedovoleně poslal k zemi. 89' Teemu Pukki chtěl zakombinovat se spoluhráčem, ale ten o míč přišel. Po chvíli zase Finové míč získávají. 88' Pukki výborně tělem odstavil Daramyho, takže udržel míč pro Finsko na útočné polovině. 87' Finům se nedaří prolomit dobře postavenou obrannou hráz protivníka. Drží se daleko od vápna.

Dánsko - Finsko | ONLINE | 23.3.2023 20:45 - iSport.cz

[[online!!]] Kanada Česko Přímý přenos 23 května 2023 ŽI

Posléze zůstává sedět na trávníku Andreas Christensen. 14' Mathias Jensen se opět ujal standardní situace. Tentokrát poslal míč do pokutového území, kde centr odvrátil Ivanov. 13' Braithwaite se stal terčem nedovoleného zákroku Lea Väisänena, takže uvidíme volný přímý kop Dánů. 12' Nepřesná rozehrávka domácích dala míč hostům, nicméně po chvíli jsou Dánové zpět u míče. 11' Domácí si hledají novou cestičku k soupeřově brance pozvolnou kombinací. 10' Před Oliverem Antmanem šel na zem Kasper Schmeichel a skryl míč ve své moci.

86' Hosté se opět dostali k míči a mohou se pokusit zdolat defenzivu dánského soupeře. 85' Teemu Pukki se provinil faulem na útočné polovině, takže se míče chopí domácí. 84' Finové okamžitě vrhli všechny síly do útoku, protože samozřejmě potřebují vyrovnat. 82' Dánsko právě vstřelilo branku! A po rohovém kopu domácí přeci jen udeřili dnes podruhé. Přizvednutý centr Alhem našel na zadní tyči hlavu Winda, který poslal míč do prostoru před brankou, kam doslova skočil RASMUS HÖJLUND, jenž tentokrát nedal Hrádeckému šanci.

[SLEDOVAT TELEVIZI**] Rakousko Finsko přenos 20 května

Joakim Maehle poměrně ošklivým skluzem poslal k zemi Nikolaie Alha a vidí žlutou kartu. 17' Vypadá to na nějaký svalový problém v podání Christensena, který zřejmě nebude schopen pokračovat v utkání. 16' Stoper Barcelony zůstává v nefotbalové pozici a potřebuje lékařské ošetření. Mezitím už se rozcvičuje případná náhrada. 15' Míč letící na Pukkiho dokázal odvrátit Joakim Maehle.

[sportovní tv!!] Finsko Dánsko přenos živý 23.05.2023 US

30' Míč dostal na hranu pokutového území Rasmus Höjlund, nicméně jeho střelu tentokrát dokázal Hrádecký pokrýt. 29' Sledujeme klidnou pasáž utkání. Dánové mají míč na kopačkách, leč daleko od Hrádeckého branky. 27' Robin Lod skončil na trávníku po kontaktu s Christianem Nörgaardem a k nelibosti domácích se píská faul Dánska. 26' Míč mají v držení stále domácí, kterým se ale nedaří dostat k soupeřovu pokutovému území. 24' Iniciativu opět převzali favorizovaní domácí, ovšem centr na Baha byl hodně nepřesný, takže míč ho přeskočil a skončil v autu.

9' Další střelecký pokus Dánska zblokovala defenziva hostujícího celku. 8' Hosté mají míč ve své moci, ale zatím se nijak zásadně nesnaží vyrazit do útoku. 7' Centr od rohového praporku si vzal na starost Mathias Jensen, jeho přízemní pas si našel Braithwaite, jenže zamířil těsně vedle branky. 6' Martin Braithwaite dostal míč do pokutového území, kde se pokusil vypálit, ovšem ránu mu zblokoval Robert Ivanov a odvrátil na roh. 5' Z odvrácení vzešel rychlý útok domácích, který skončil nezaviněným pádem Mathiase Jensena v soupeřově pokutovém území. Ovšem hosté se dostali k míči a Pukki vyrazil do rychlého útoku.

76' Mohamed Daramy se v pokutovém území dostal ke střele, ale tu zamířil vysoko nad branku. 75' Domácí kombinují na útočné polovině a snaží se vymyslet akci, která by vedla ke gólu. 73' Ze hry odstupují Richard Jensen s Robinem Lodem. Do hry vstoupili Ollila s Forssem. Höjbjerg nabral rychlost, ale míč si o trochu předkopl, čímž dal šanci Väisänenovi, který odkopl do autu.

((SLEDUJTE ONLINE#)) Finsko Dánsko on-line přenosu 23

45' Centr od rohového praporku mířil na bližší tyč, ovšem hlavička nemířila do branky. 44' Teemu Pukki si obhazoval soupeře a povedlo se mu pro Finsko vybojovat další rohový kop. 43' Další domácí fotbalista končí na trávníku, nicméně píšťalka německého rozhodčího zůstává potichu. 42' Pohledná kombinace domácích skončila situací, po které zůstal ležet na zemi Höjbjerg, leč sudí Siebert faul nepíská. 41' Teemu Pukki dohrál souboj se Simonem Kjaerem, načež zůstal kapitán Dánska na trávníku, ale po chvíli se zvedl a domácí trenér zřejmě nebude muset střídat druhého zadáka kvůli zranění. 40' Ve středu pole zpracovával míč Damsgaard, kterého okamžitě poslal k zemi napadající Pohjanpalo. 39' Z levé strany Dánska letěl do vápna Finů centr, s nímž si defenziva modrého týmu poradila.

Dánsko, Hokej - USA - O2 TV

(SLEDOVAT ŽIVĚ***) Spojené státy americké Dánsko Přímý

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

bottom of page