top of page

Tksplace Group

Public·51 members

[HODINKY@@@] Zlín Baník Přímý přenos 24 května 2023

[živé hd] Pardubice Zlín on-line přenosu 21 května 2023 | Group


Fotbal - ČT sport - Česká televize

Svěrkoš získal míč, který proběhl celou obranou až na levou stranu, ale akci zabrzdil a nedokázal ani přihrát ani vystřelit. Po střetu se Svěrkošem zůstal na zemi ležet domácí Čelůstka. Je odnášen na nosítkách. Zřejmě bude muset vystřídat. Zlín se teď dostal pod velký tlak ostravských hráčů. ti často centrují ze stran, ale vysocí zadáci domácích hlavou bez větších problémů odehrávají do bezpečí. Po počátečním náporu hostů se hra vyrovnala.

Bojuje se především o střed hřiště. Domácí Bača se protáhl na pravé straně kolem Mičoly, nacentroval do šestnáctky hostů, tam si ale pro míč bez potíží došel gólman Vašek. Po rohovém kopu z pravé strany střílel zpoza šestnáctky Tchuř. Jeho přesnou a tvrdou střelu s obtížemi vyrazil brankář Zlína - Kořínek. Z následného rohového kopu již hosté nezahrozili. Rozhodčí musel přerušit utkání, protože se na hřišti objevila dýmovnice ze sektoru hostujících fanoušků. Ostravští "fanoušci" nepochopitelně házejí stále nové a nové dýmovnice. Stadion je teď prakticky celý zahalen kouřem. Rozhodčí přes pořadatele upozorňuje, že pokud tyto aktivity fanoušků nepřestanou, ukončí zápas. Na hřiště pro změnu vlétla i světlice. Rozhodčí vhodil míč, hra může pokračovat.

FC Baník Ostrava

Zlín vs Ostrava Baník - zápas

Po nemoci se do kádru vrátili Šmahaj se Zúbkem. Domácí hráči by rádi odčinili orážku z minulého kola v Příbrami, kde dostali tři branky. Případným vítězstvím by se mohli vzdálit i sestupovým příčkám, na kterých nyní jsou. Fotbalovými kuloáry v týdnu proběhla také zpráva, že se chystá fůze Zlínského a Slováckého klubu. Tuto domněnku však vzápětí funkcionáři Zlína vyvrátili. V sestavě domácích došlo k zajímavé výměně, a to na postu gólmanské jedničky. Místo brankáře Baránka nastoupil Kořínek.

[[[PROUD>]^]] Jablonec Baník koukněte se živě 14.05.2023

Velmi nepříjemná rána záložníka Zlína - Kóni, který tvrdou ránou vpořádně vystrašil gólmana hostů, který střelu jen vyrazil. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 2:1Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Zlín - OstravaVýkop měli hosté. Další kolmá přihrávka za obranu hostů, Žůrek opět utíkal sám na gólmana Vaška, ten jej ale vychytal. Brankář Kořínek zastavil rozbíhající se akci hostů včasným vyběhnutím a odkopnutím míče do bezpečí. Otepka zahrál přímý kop z pravé strany, jeho centr do pokutového území odvrátili obránci Zlína do bezpečí. Akci si po faulu Kóni mohl Otepka zopakovat o chvíli později, ale centr opět odhlavičkovali domcí obránci pryč.

[volný, uvolnit@@] Slovácko Olomouc přenos živý 20 května 20

[STREAMOVÁNÍ] Hradec Králové Boleslav přenos živý 13

FC Trinity Zlín proti Baník Ostrava živé skóre, H2H - Sofascore

Po další z chyb ostravské obrany se dostal k sólovému úniku Zůbek, ale gólmana Ostravy nepřekonal. Kořínek po výkopu již potřetí upadl, zřejmě mu nevyhovuje kluzký terén. Po přiťuknutí od hostujícího Svěrkoše se dostal do úniku Marek, ale jeho akci zastavil praporek rozhodčího signalizující ofsajd. Fanoušci Baníku Ostrava zapálili bengálské ohně. Pořádek na stadionu však narušen zatím nebyl. Aktivní pohyb zlínských hráč se ostravští snaží eliminovat dlouhými nakopávanými míči, které ale postrádají přesnost.

O2 TV Sport

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

bottom of page